TX Nefario - шаблон joomla Форекс

Hesap Bilgileri

YKB Ankara Ticari Şubesi (812): TR33 0006 7010 0000 0094 7878 07

Devamı..

Duyurular

Gökçen Havacılık Eğitim Merkezi hakkında önemli duyuru ve haberler..

Devamı..

Ders Programı

Devam eden ve açılacak olan programlarımız için ders listeleri..

Devamı..

Foto Galeri

Gökçen Havacılık Eğitim Merkezi'ne ait detaylı fotoğrafları..

Devamı..

Hakkımızda

2015 yılı itibari ile eğitim faaliyetlerine başlamış olan Gökçen Havacılık Eğitim Merkezi , Ankara merkezli olarak kurulan , fakat siz değerli katılımcıların talepleri doğrultusunda Türkiye’de ve dünya çapında  eğitim hizmeti sunabilme kabiliyetine sahip olan bir eğitim organizasyonudur. Geniş eğitim yelpazesine sahip olan THK Gökçen Havacılık eğitim Merkezi, EASA yetkisine sahip profesyonel eğitmenleri ile birlikte kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

 

Gökçen Havacılık eğitim Merkezi:

  • MEB 5580 sayılı özel okullar kanununa tabi MEB onaylı,
  • T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı , SHGM onaylı,
  • European Aviation Safety Ageny (EASA) onaylı,
  • İngiltere’de bir UK CAA/EASA PART 147 onaylı eğitim organizasyonu olan Airline Maintenance & Engineering Training LTD.(AMET) firmasının Türkiye’de ki temsilcisidir.

Fotoğraf Galerisi

foto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galerifoto_galeri